یک روز با استاد جهانگیری 6

یک روز با استاد جهانگیری6  :

این قسمت پلاتو /نریشن/گرافیک:

همین اولین نکته بگویم که 95 درصد پلاتو ها برای گزارش یا زاید است یا مضر.

چرا :

چون در مباحث مربوط به گزارش قبلا گفتیم که گزارش 2رکن دارد / محتوا وشکل پس اگر پلاتو نه محتواست ونه شکل لاجرم نمی تواند به کار ما کمک کند مگر در بعضی از گزارشهای خبری که حضور در صحنه گزارشگر را نشان می دهد.

پلاتو را باید ترجیحا به شکل دیگری در گزارش آورد تا سکته ومزاحمت در کار را موجب نشود.

نریشن:  باید بصورت عادی باشد به طوری که اگربتوانیم با یک مصاحبه مستندویا تصویر حرفمان را بزنیم از نریشن استفاده می کنیم.

این در حالی است که مبنای کار نباید نریشن باشد.

گرافیک:اگر در خدمت گزارش باشد خوب است.

مثلا جاهایی است که هیچ چیز جز گرافیک برای رساندن مبحث مورد نظر نمی تواند مثمر ثمر باشد.

مانند نشان دادن لایه های زمین در یک گزارش .

همه مطالب 6گانه ای که این هفته و هفته های قبل گفتم مباحث مطرح شده استاد جهانگیری در یک دوره آموزشی یک روزه در زنجان بود.

منتظر مطالب دیگری در خصوص آموزش خبر از این وبلاگ باشید.

در این روز های عزیز التماس دعا.

/ 3 نظر / 5 بازدید
Mohammad

سلام دوست عزيز وبلاگتون خوبه به منم سر بزنيد

مانی

پادشاه دانلود افتتاح شد. دانلود رایگان انواع نرم افزارهای کاربردی، اداری، مولتی مدیا دانلود رایگان نرم افزارهای موبایل ، رینگتون، اس ام اس ، تم ، بازی دانلود رایگان بازیهای کامپیوتری زیبا دانلود آهنگ های ایرانی از خوانندگان محبوب دانلود موسیقی متن فیلم و سریال ایرانی و خارجی دانلود کلیپ های دیدنی و خنده دار دانلود موسیقی بیکلام ایرانی و خارجی خبرهای داغ داغ و حاشیه ای عکس های جالب و دیدنی از هنرمندان بعلاوه میتوانید از فروشگاههای پادشاه دانلود انواع محصولات متنوع را خریداری کنید منتظر شما هستیم پادشاه دانلود www.dlking.ir

حسین

استاد از مطالب مهم و کاربردیتون بسیار استفاده کردم .... مخصوصا در مورد پلاتو از شما میخوام که لطفا بیشتر در این مورد توضیح بدین البته بنده حضوری مزاحمتون میشم . یا علی